English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Autogramiáda LÝRA 50

Autogramiáda LÝRA 50
17.10.2016 17:00 - 19:00

Bratislavská lýra znovu ožíva! Slovenská metropola sa pripravuje na koncert storočia, na ktorom zaznejú najslávnejšie hity Bratislavskej lýry. Srdečne Vás preto pozývame na autogramiádu umelcov špičky slovenskej a českej populárnej hudby, ktorí sa na podujatí s názvom „Mám rozprávkový dom – LÝRA 50“ zúčastnia. Zaspievajú také hviezdy ako Karel Gott, Helena Vondráčková, Olympic, Eva Pilarová, Jitka Zelenková, Lenka Filipová, Petra Janů, Elán, Peter Lipa, Ján Lehotský, ale aj hudobníci mladšej generácie Martin Chodúr, Mário Kuly Kollár a mnohí ďalší.

Autogramiáda bude predzvesťou fantastického koncertu ako spomienky na hudobný festival, ktorý bol na medzinárodnej scéne pojmom. Počas autogramiády sa budete môcť svojich obľúbencov pýtať na všetko, čo Vás zaujíma a získate podpisy a fotografie, ktoré sa v dnešnej dobe už považujú za trofej a zároveň budete mať príležitosť sa s umelcami i sami vyfotografovať. Nezmeškajte tento jedinečný zážitok! Tešíme sa na Vás! Vstup voľný.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: