English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Carlton Music Club

Carlton Music Club
7.5.2014 20:00 - 22:00

Ste fanúšikom útulnej klubovej atmosféry a príjemnej hudby? Každý mesiac si môžete oboje naplno vychutnať v Carlton Music Clube! Počas pravidelných hudobných večerov Mirror bare Vám budeme postupne predstavovať nové kapely a spevácke talenty slovenskej aj zahraničnej scény. Skvelú atmosféru doplní aj naša “Happy hour” (od 20:00 do 22:00hod), kedy máte možnosť objednať si hneď dva drinky naraz, v akcii 1+1 zdarma. Zrelaxujte a vychutnajte si s nami čaro klubovej hudby v príjemnom intímnom prostredí Mirror baru v Carltone.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: