English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Charitatívna akcia Misia 02  - aj my sme sa zúčastnili!

Charitatívna akcia Misia 02 - aj my sme sa zúčastnili!
12.9.2012

V stredu 12. septembra o deviatej ráno odštartoval druhý ročník charitatívneho projektu Misia 02, ktorej nositeľmi sú režiséri Miloš Forman a Zdeněk Svěrák. Výťažok z akcie je venovaný ľuďom s telesným postihnutím. V tento deň si mohli Bratislavčania domov alebo do práce objednať hercov, spevákov, hudobníkov, či ďalšie známe osobnosti, ktoré roznášali certifikát od výtvarníka Petra Stankoviča v hodnote 10 alebo 50 eur. Množstvo slovenských a českých celebrít sa tak na chvíľu stalo kuriérmi a na bicykloch a motorkách vyrazili do ulíc.Náš certifikát nám doviezol David Koller, spevák skupiny Lucie. Milo nás prekvapil svojim úsmevom a dobrou náladou hneď ako vstúpil do dverí kancelárie. Nepohrdol našou kávou a okrem fotenia a vlastnoručného podpisu na certifikát nás nezabudol pozvať na svoj koncert. Veríme, že sa táto príjemná bratislavská akcia stane akýmsi charitatívnym rituálom, na ktorý sa budeme môcť každý rok opätovne tešiť.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: