English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Charitatívna dražba Kiwanis bábik 2013

Charitatívna dražba Kiwanis bábik 2013
12.11.2013

Kiwanis je medzinárodné dobrovoľné združenie, ktorého hlavným cieľom je slúžiť deťom na celom svete. Bábiky, ktoré nesú meno združenia - Kiwanis, pomáhajú chorým a hospitalizovaným deťom prekonať strach a zlepšiť tak komunikáciu s lekármi a sestričkami. Samotná bábika vznikla v Austrálii v roku 1975 pôvodne ako biela bábika, na ktorej mohli deti ukázať lekárom, kde ich čo bolí. Kiwanis sú v súčasnosti distribuované po celom svete deťom do nemocníc, sanatórií a pri rôznych záchranných prácach a 12. novembra budú aj u nás v Bratislave vystavené v medzinárodnom dome umenia pre deti Bibiana.Tohtoročná dražba bábik, ktoré maľovali a výtvarne dotvárali renomovaní slovenskí umelci sa následne uskutoční v Radisson Blu Carlton Hoteli, pričom výnos z aukcie pôjde na zakúpenie nových Kiwanis bábik. Tie budú distribuované medzi deti v nemocniciach a sanatóriách na celom Slovensku.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: