English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

CIRO'S - otvoríme v priebehu apríla!

CIRO'S - otvoríme v priebehu apríla!
22.4.2013

Dovoľte nám upriamiť Vašu pozornosť na novú reštauráciu CIRO’S, ktorá bude v priebehu mesiaca apríl 2013 otvorená v kompletne zrekonštrovanom retailovom priestore Carlton. Súčasťou reštaurácie bude nefajčiarska aj fajčiarska časť, klimatizácia, bezbariérový prístup ako aj vstup priamo z Carlton Savoy pasáže - suchou nohou z podzemnej garáže Carlton. Všetky špeciality v CIRO’S si tak budete môcť vychutnať v príjemnom a nerušenom prostredí s pohodlným prístupom, ktorý oceníte Vy aj Vaši priatelia alebo klienti. Pevne veríme, že CIRO’S sa stane miestom, ktoré bude skutočným zážitkom pre Vaše chuťové bunky.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: