English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Donau Masters Rallye 2013

Donau Masters Rallye 2013
5.7.2013 17:00 - 20:00

Niekedy v roku 2005 si nadšení fanúšikovia veteránov a zároveň ambiciózni manažéri z firmy Mercedes-Benz v juhonemeckom meste Ulm dali za cieľ, že zorganizujú rallye veteránov popri Dunaji, ktorá by spojila podunajské krajiny pod názvom Donau Masters.

V piatok 5. júla sa konal Donau Masters 2013 opäť, v tradične atraktívnej zostave a tomu zodpovedajúcej atmosfére. Diváci sa mohli pokochať 80 vzácnymi historickými autami, ktoré zaplnili od 18.15 hod. tradičný priestor pred Hotelom Radisson BLU Carlton a SND. Okoloidúci mohli obdivovať slávne značky Rolls-Royce, Triumph, Porsche, Ferrari, Jaguar, Alfa Romeo a prirodzene – Mercedes Benz. O skvelú náladu sa postarala nie len živá hudba, ale aj bohatý sprievodný program pre deti aj dospelých.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: