English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Investície PrE ViaC biznisu 2013

Investície PrE ViaC biznisu 2013
2.10.2013 13:00 - 18:00

Dňa 2.októbra 2013 zastrešoval Hotel Radisson Blu Carlton už tradične ďaľšie podujatie zo série Slovak Venture Capital a Start-upy.

Medzi hlavných prednášajúcich konferencie "Investície PrE ViaC biznisu 2013" patrili tentokrát:

Karol Gogolák, zakladateľ, G4 investičnej klub, člen SLOVCA

Ivan Štefunko, predseda predstavenstva, Neulogy

Heliodor Macko, COO Strategic Accounts, Visicom

Viliam Myšička, vedúci adkovát, Kinstellar advokátska kancelária

Hostia sa okrem zaujímavých tém mohli tešiť aj na voľnú diskusiu. Viac konkrétnych informácií o témach a prednášajúcich získate na stránke: http://konferencie.etrend.sk/trend_konferencie/investicie-pre-viac-biznisu-2013/program-slovak-venture-capital-a-start-upy-2013.html

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: