English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Lovecká sezóna v reštaurácii Savoy

Lovecká sezóna v reštaurácii Savoy
12.11.2012

Lovecká sezóna je u nás v plnom prúde a už týždne sa v našich lesoch ozýva streľba, štekot psov a trúbenie. Pokiaľ nechcete sami loviť a k spokojnosti Vám stačí len ochutnať, naše špeciálne novembrové menu v reštaurácii Savoy je pre Vás to pravé. Vôňa kapustnice, či guláša z diviaka, ktorý pripravujeme tradičným spôsobom spolu s knedľou a chrumkavou cibuľkou, nenechá (c)hladným naozaj žiadneho milovníka mäska, i keď labužníkov určite potešíme aj dochrumkava pečeným husacím stehnom, či údenými kačacími prsiami s glazovanými figami a čerstvou rukolou. A pokiaľ by ste po tom všetkom ešte stále nemali dosť, náš piškót marinovaný v Baileys Vás presvedčí o tom, že svoj žalúdok ste zverili skutočným profesionálom. Lovecká sezóna v reštaurácii Savoy práve začala, pripravte sa na volanie divočiny, ktorému nie je možné odolať… http://www.carlton.sk/restauracia-savoy/26.html

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: