English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

MDŽ - Prosecco Brunch v Carltone

MDŽ - Prosecco Brunch v Carltone
8.3.2013 11:30 - 15:00

Milé dámy, aby ste nemuseli tráviť svoj sviatok v kuchyni prípravou sobotňajšieho obeda, Carlton si pre Vás prichystal prekvapenie. Prosecco brunch pripravovaný špeciálne pre Vás zahŕňa bufet s bohatou ponukou teplých a studených jedál, skvelých dezertov, nealkoholických nápojov, kávy, čaju a symbolického pohára Prosecca k tomu. Jednotná cena za bufetový stôl je 19,50 euro na osobu.

Cena zahŕňa aj trojhodinové voľné parkovanie v Carlton Garage.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: