English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Nabíjanie elektromobilov v Carlton Garage

Nabíjanie elektromobilov v Carlton Garage
25.9.2013

Naša spoločnosť prirodzene smeruje k využívaniu technológií, ktoré podporujú ochranu životného prostredia. Preto sme siahli po projekte nabíjacích staníc pre elektromobily, ktoré sú už v súčasnej dobe ako novinka nainštalované v našej Carlton Garage.

Typ konektoru 1 budú môcť využívať majitelia áut: Nissan Leaf, SmartEd, Citroen C-Zero, Peugeot iOn, Mitsubishi iMiev

Konektor 2 je určený vozidlám: VW e-Up, Renault Zoe, Renault Kangoo, Renault Fluence, BMW i3

Jedná sa o všetky dostupné modely, predbežne vynímajúc Tesla Model S, ktorý ma špecifický konektor v Európe dostupný zatiaľ len v Nórsku a Holandsku. Dobíjacia stanica je umiestnená v garáži na viditeľnom mieste, takže každý elektromobilista, ktorý k nám príde ako hosť nemusí zložito vyhľadávať miesto na dobíjanie svojho vozidla. Vychádzame tak v ústrety majiteľom áut, ktoré neznečisťujú ovzdušie v meste a napomáhajú tak zlepšovať životné prostredie, čo je plnom súlade so stratégiou našej spoločnosti.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: