English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Noc nádejí

Noc nádejí
20.10.2012

Pridali sme Kvapku nádeje…18. októbra 2012 Radisson Blu Carlton Hotel podporil ako oficiálny partner už 3.ročník benefičného galavečera Noc nádejí, zorganizovaný nadáciou “Kvapka nádeje”. Tá už niekoľko rokov pod vedením Venduly Svobodovej pomáha aj na Slovensku deťom postihnutým leukémiou a nádorovými ochoreniami. Charitatívne podujatie, prebiehajúce v historickej budove Slovenského národného divadla, zavŕšili účinkujúci slovenskí a českí umelci spolu s pozvanými hosťami na slávnostnom raute v priestoroch hotela. S radosťou sme podporili túto veľkolepú charitatívnu akciu, ktorá je jedným z dôkazov toho, že je možné aj nepriamo pomáhať našim najmenším pacientom.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: