English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Ochutnávka vín pod záštitou BritCham

Ochutnávka vín pod záštitou BritCham
21.3.2014

Britská obchodná komora na Slovensku si dovoľuje pozvať všetkých milovníkov vína na ochutnávku aperitívov a novozélandských vín spojenú s delikátnym bufetovým menu. Akcia sa bude konať dňa 21.marca 2014 v priestoroch reštaurácie Savoy v Carltone. Hosťom večera bude Bradley Mitton, špičkový vinár a gastronomický odborník. Nevynechajte túto skvelú príležitosť ulahodiť svojim chuťovým bunkám, stretnúť zaujímavých ľudí a zároveň sa dozvedieť množstvo zaujímavých informácií o charaktere ponúkaných vín.

Degustácia vína v sprievode skúseného znalca je lahôdkou pre každého milovníka tohto ušľachtilého nápoja. Vychutnajte si spolu s nami tento príjemný zážitok!

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: