English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Ochutnávka vín z Burgenlandu

Ochutnávka vín z Burgenlandu
11.4.2013 15:00 - 20:00

Tristo slnečných dní v roku, vynikajúca pôda a dlhá tradícia vo výrobe vína – to všetko urobilo z Burgenlandu, najmladšej rakúskej spolkovej krajiny, druhý najväčší vinársky región v Rakúsku. Zaujímavosťou je, že na relatívne malom území nájdete takmer všetko: prvotriedne biele aj červené, ľahké aj plné, suché aj polosuché, jedinečné dezertné, s najrôznejšími chuťovými tónmi a charakteristikami.

To všetko môžete teraz ochutnať práve u nás - vo štvrtok 11.apríla 2013, Radisson Blu Carlton Hotel od 15:00 do 20:00 hod.

Vyberte si niektorú z mnohých ponúk a nechajte sa zmámiť skvostným burgenlandským vínom.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: