English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Olympijský boršč v Mirror bare

Olympijský boršč v Mirror bare
7. - 23.2.2014

Vychutnajte si spolu s nami atmosféru zimných olympijských hier 2014 v Soči! Počas celého trvania olympijských hier Vám ponúkame v Mirror Bare skvelý boršč pripravovaný podľa osvedčeného ruského receptu. Pokiaľ si chcete obohatiť sledovanie olympijských hier na televíznych obrazovkách aj originálnym gurmánskym zážitkom, naša tradičná ruská pochúťka je Vám k dispozícii až do 23.februára.

Boršč je podávaný s čerstvým chlebom. Cena: 6,- Eur/porcia

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: