English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Tango @ Carlton

Tango @ Carlton
6.8.2013 18:00 - 22:00

Tanečná škola DanceArt zorganizovala pre všetkých milovníkov tanca a špeciálne argentínskeho tanga skvelé podujatie - Open Air milongu priamo na terase hotela Radisson Blu Carlton. Všetci hostia mali voľný vstup, ktorý im umožnil obdivovať profesionálnych tanečníkov, započúvať sa do rytmu tanga v atmosfére podvečernej Bratislavy a tí odvážnejší si aj sami mohli odskúšať nové tanečné figúry priamo na parkete. Teší nás, že sa táto tanečná akcia stretla s veľkým úspechom a ohnivé tango prilákalo nie len hostí, ale aj mnohých okoloidúcich návštevníkov hostorického centra mesta.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: