English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Vianočná charitatívna zbierka Carlton

Vianočná charitatívna zbierka Carlton
27.11. - 31.12.2012

Je pre nás pýchou i potešením oznámiť Vám, že v rámci príprav tohtoročnej vianočnej atmosféry a nádielky v našom pôvabnom Carltone, sme sa rozhodli iniciovať benefičnú verejnú zbierku za účelom pomoci Detskému kardiocentru, konkrétne pracovisku Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s., a to kúpou diagnostického prístroja (konvexiálna ultrazvuková abdominálna sonda typu 4C-D pre USG prístroj VIVID), ktorý reálne pomôže skvalitniť život viac ako 400 malým pacientom ročne. Usporiadanie zbierky bolo oficiálne schválené MV SR a prebieha do 31.12.2012. Veríme, že sa bez váhania zapojíte a podporíte tak malé detské srdiečka, ktoré napriek handicapom žijú v očakávaní hrejivých trblietavých Vianoc rovnako ako Vy a Vaši najdrahší. Ďakujeme všetkým Vám, ktorí chcete pomôcť. Partneri zbierky budú uverejnení na našej webovej stránke a taktiež na webovej stránke NÚSCH. (www.nusch.sk). V prípade záujmu o zaslanie príspevku, prosím kontaktujte p.Danielu Kurtulíkovú +421 2 3266 1290, dku@carlton.sk

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: