English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Zvýhodnené parkovanie pre ženy počas MDŽ

Zvýhodnené parkovanie pre ženy počas MDŽ
8.3.2013

Všetkým našim klientkám a návštevníčkam a samozrejme, všetkým bratislavským šoférkam sme pri príležitosti sviatku MDŽ pripravili malé prekvapenie.

Milé dámy, 8.marca parkujete v garáži Carlton za polovicu!

Pozn.: Naša zvýhodnená akcia platí výhradne pre ženy, v daný deň od polnoci do polnoci. Parkovací lístok je nutné vyplatiť osobne v pokladni garáže.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: