English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

14. reprezentačný benefičný ples Rotary

14. reprezentačný benefičný ples Rotary
9.2.2013

V sobotu 9. februára 2013 sa uskutoční v reprezentačných priestoroch hotela Radisson Blu Carlton už 14. reprezentačný benefičný ples Rotary, ples troch bratislavských Rotary klubov.

Ples, tak ako každý rok, bude benefičný. Výťažok tohtoročného plesu bude venovaný občianskemu združeniu SPOSA, ktoré dlhé roky pomáha deťom a dospelým postihnutých autizmom prostredníctvom svojich 19 regionálnych jednotiek po celom Slovensku. Druhá časť finančného výťažku bude poukázaná nadácii Divé maky, podporujúcu mladé rómske talenty.

Hostí 14.reprezentačného benefičného plesu Rotary bude večerom sprevádzať Adela Banášová, ktorá už tradične svoj honorár venuje na podporu charitatívnych aktivít troch bratislavských Rotary klubov. Do tanca i na počúvanie bude hrať Big Band Pavla Zajačka, nočnú zábavu rozkrútia Ciganski diabli, skupina Faces a k príjemnej atmosfére prispeje aj stálica slovenskej speváckej scény Pavol Hammel.

Cena 1 vstupenky je 120 €. Zaregistrovať sa možno na rotaryball@finewines.skBližšie informácie o predaji lístkov získate na tel. č. 0903/771 287 - p. Michal Majkut.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: