English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Deň narcisov v Carltone

Deň narcisov v Carltone
12.4.2013

Blíži sa deň, keď nás dobrovoľníci Ligy proti rakovine oslovia a ponúknu nám narcis – kvietok nádeje. Pripnúť na odev si ho môžeme v piatok 12. apríla 2013, keď sa uskutoční už 17. ročník verejnoprospešnej finančnej zbierky Ligy proti rakovine - Deň narcisov. Vďaka spoločnej podpore počas tohto dňa môže Liga proti rakovine reálne pomáhať onkologickým pacientom bez ohľadu na vek a druh diagnózy, pôsobiť v oblasti prevencie či podporovať klinické a výskumné projekty.

Deň narcisov je možné podporiť, v deň zbierky do pokladničiek, s ktorými Vás oslovia dobrovoľníci LPR v centre mesta, finančným príspevkom na účet zbierky č. 2629740400/1100 alebo zaslaním SMS s ľubovoľným textom na číslo 848 v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne od 1. do 20. apríla 2013.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: