English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Hublot - coming soon

Hublot - coming soon
16.10.2013

Už v blízkej budúcnosti máme pre Vás pripravené prekvapenie v podobe nového exkluzívneho butiku Hublot, ktorý bude čoskoro otvorený v priestoroch Carlton Savoy Passage. Milovníkom švajčiarskych hodiniek ponúkne ucelenú kolekciu tých najobľúbenejších kúskov, ktoré firma Hublot v ostatných rokoch priniesla na trh. Pokiaľ ešte stále váhate čo dopriať nie len sebe, ale aj svojej láske tieto Vianoce pod stromček, určite nevynechajte návštevu tohoto prestížneho butiku. O jeho otvorení Vás budeme včas informovať na našich stránkach.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: