English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Literárny cirkus KK Bagalu v Carltone - Kerata / Vadas / Ulej / 2018 /

Literárny cirkus KK Bagalu v Carltone - Kerata / Vadas / Ulej / 2018 /
4.12.2017 19:00 - 19:45

Tentokrát v Literárnom cirkuse KK Bagalu neprebehne pôvodné predstavenie Literárneho cirkusu NÁVAT MITANU. Pre náhle ochorenie autora je zrušené.

Pripravili sme pre Vás nový program - Prozaici Laco Kerata a Marek Vadas a aforista Tomáš Ulej prečítajú z rukopisov, ktoré knižne vyjdú v roku 2018.

Vydavateľ každému návštevníkovi Literárneho cirkusu odvzdá vianočný knižný darček v hodnote 10€.

Začiatok cirkusu je o 19,00 hod.v Mirror bare - vstup voľný

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: