English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Silvester v Carltone

Silvester v Carltone
31.12.2017 - 1.1.2018

Oslávte príchod nového roka vo veľkom štýle, na jednom z najikonickejších miest bratislavského Starého mesta, v hoteli Carlton. Večer vám spríjemní živá hudba, vianočný punč a jedlo od špičkového slovenského šéfkuchára Jožka Risku. Tešíme sa a veríme, že posledné hodiny roka 2017 strávime aj vo vašej spoločnosti.

Lístky si môžete zakúpiť tu: https://www.ticketportal.sk/Event/Silvester_v_Carltone

Prvotriedne bufetové menu šéfkuchára Savoy restaurant Jozefa Risku

• welcome drink • lahodné slovenské víno (0,7 l na osobu)• vianočný punč • pestrý výber nealkoholických nápojov• tradičná polnočná kapustnica • novoročný prípitok • skvelá zábava

Fotogaléria

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: