English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Staromestský maškarný bál v Carltone

Staromestský maškarný bál v Carltone
15.2.2014

Plesová sezóna je v plnom prúde a vy sa neviete rozhodnúť, ktorý bál si vybrať? Máme pre vás skvelý tip! Ak chcete zažiť očarujúcu atmosféru starej Bratislavy, stretnúť grófov a grófky či elegantné páry ako vystrihnuté zo začiatku dvadsiateho storočia, príďte sa zabaviť do hotela Carlton na 2. Staromestský maškarný bál!

2. Staromestský maškarný bál sa uskutoční v sobotu 15. februára 2014 v hoteli Carlton. Hostia sa môžu tešiť na program na dvoch pódiách. Operetnou časťou ich prevedie Metropolitný orchester Bratislava spolu so svojimi sólistami. Postupne tu vystúpia nielen slovenskí umelci Lucia Komorovská a Patrik Horňák, ale aj sólisti Tatjana Schullern a Franz Leitner z Rakúska a manželia Anita Lukács a Zsolt Vadász z Maďarska. Hlavnou hviezdou večera bude slovenská diva Sisa Lelkes-Sklovska. Na druhom pódiu sa o zábavu postará Marián Čekovský so svojou skupinou. Tento ročník Staromestského maškarného bálu bude zároveň pokračovaním tradície Bratislavských Bálov, na ktoré nadviaže nielen svojou noblesou, ale čiastočne aj programom.

Lístky na 2. Staromestský maškarný bál si môžete zakúpiť v predpredaji alebo v pokladni miestneho úradu Bratislava - Staré Mesto. Okrem večernej toalety sú vítané aj rôzne masky a dobové kostýmy. A pozor, škraboška je povinná!

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: