English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

TUCET v Carltone  - CHASSIDIC SONGS / Chasidské piesne

TUCET v Carltone - CHASSIDIC SONGS / Chasidské piesne
25.10.2017 20:00 - 22:00

V rámci projektu TUCET v Carltone sa vám predstavia Chasidské piesne, ktoré budú pre vás hudobným i duchovným zážitkom, novým a fascinujúcim pohľadom na kultúru, ktorá dotvára pestrú mozaiku dejín strednej Európy. Projekt bratislavského rabína Barucha Myersa a známych slovenských interpretov ( Jozef Lupták, Miloš Valent, Boris Lenko,), ktorý vznikol v roku 2008, medzičasom zaznel na viacerých významných podujatiach na Slovensku (festivaly Konvergencie a Pohoda), ale tiež v Čechách, v Taliansku, Švajčiarsku ako aj v USA. Špeciálnym momentom koncertu bude prezentácia nového CD - ktoré je pokračovaním pôvodného CD Chassidic Songs s názvom MORE Chassidic Songs Uvedenie nového CD s názvom MORE CHASSIDIC SONGS úspešného projektu chasidských piesní violončelistu Jozefa Luptáka, bratislavského rabína Baucha Myersa, akordeonistu Borisa Lenka a huslistu Miloša Valenta. CHASSIDIC SONGS / Chasidské piesne Jozef Lupták - violončelo Miloš Valent - husle, viola, Rabín Baruch Myers - klavír, spev Boris Lenko - akordeón. Tešíme sa na vás!

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: