English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

TUCET v Carltone - HUDBA A JEDLO (warm up) špeciálny koncert

TUCET v Carltone - HUDBA A JEDLO (warm up) špeciálny koncert
19.9.2017 19:00 - 22:00

V spolupráci s FESTIVALOM KONVERGENCIE sme pre vás pripravili ŠPECIÁLNY KONCERT (warm up) - HUDBA A JEDLO pod vedením Jozefa Luptáka. Koncert bude plný chutí a hudby, venovaný skladbám Mozarta, Schuberta, Haydna a iných, pričom ku skladbám pod názvom Pstruh, Koláčová sonáta, Čajová suita.. bude servírovaná "hudba na tanieri" v podaní gurmánskeho zážitku. Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný zážitok a príďte si ho vychutnať a potešiť svoje zmysly.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: