English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

TUCET v Carltone - Paper Moon Trio

TUCET v Carltone - Paper Moon Trio
6.10.2017 20:00 - 22:00

Tentokrát sa vrámci projektu TUCET v Carltone môžete tešiť na tvorbu Paper Moon Trio, ktorú tvoria prevažne anglické/americké jazzové piesne z obdobia dvadsiatych až štyridsiatych rokov minulého storočia, ale aj slovenské a české piesne z tohto obdobia. Dámske trio prispôsobuje nie len hudobnú interpretáciu, ale aj svoj imidž tomuto štýlu, ktorým dodá šarm a eleganciu, čím oživý celkový program v štýle zlatej éry.

Vstupenky na uvedené predstavenie ako aj na celý projekt TUCET si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, https://www.ticketportal.sk/NEvent/TUCET

Pred uvedeným predstavením sa bude žonglovať so slovami v literárnom Cirkuse KK Bagalu s významnými hereckými osobnosťami v dramatizovanom čítaní z novely Jána Johanidesa: Nie.

Účinkujú: Zuzana Kronerová a Andrej Hryc.

Začiatok je o 19,00 hod. v Mirror bare - vstup voľný

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: