English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

TUCET v Carltone - TRI TVORIVÉ TVORY

TUCET v Carltone - TRI TVORIVÉ TVORY
25.9.2017 20:00 - 22:00

V netradičnom prostredí hotela Carlton sa vám predstaví divadelno - improvizačná skupina troch hercov, korými sú Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško . Skupina vznikla v roku 2004 v Žiline a počas 13 rokov odohrali viac ako 500 predstavení.Počas program budú ich improvizácie tvorené na mieste na základe vybraných tém od divákov a tí ich budú v priebehu hry svojimi reakciami meniť a usmerňovať.

Pred predstavením sa bude žonglovať so slovami v literárnom Cirkuse KK Bagalu, v ktorom vám predstaví formou verejného čítania víťaznú poviedku z ocenených prác 21. ročníka literárnej súťaže POVIEDKA 2017. Účinkujú Jana Kvantíková a Ľubomír Bukový. Moderuje principál v klobúku - Koloman Kertész Bagala. Miesto konania Mirror bar o 19,00 hod. - vstup voľný

Tešíme sa na vás !

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: