English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Vianočný stromček Linky detskej istoty UNICEF

Vianočný stromček Linky detskej istoty UNICEF
1.12.2012

Aj tieto Vianoce sa nezaobídu bez tradičného Vianočného stromčeka Linky detskej istoty pri UNICEF. Rozsvietenie stromčeka na námestí priamo pred hotelom sprevádza okrem bohatého programu aj predávanie punču okoloidúcim. Výťažok z neho, rovnako ako aj z predaja ručne vyrábaných vianočných gúľ, je použitý na financovanie prevádzky Linky detskej istoty. Cena jednej vianočnej gule je 333 € a na stromčeku visí s logom alebo menom kupcu. Vianočné gule nie sú určené len firmám ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať, ale aj anonymným jednotlivcom, ktorí chcú pred Vianocami spraviť niečo ušľachtilé a pomôcť deťom v núdzi. "Punčariáda" ako sa tiež charitatívny predaj punču v Linke nazýva, sa už tretím rokom realizuje prostredníctvom známych osobností, moderátorov a hercov. Rozsvietením stromčeka sa tak u nás oficiálne spúšťa vianočné obdobie hotela Radisson Blu Carlton.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: