Kancelárske priestory

Voľné priestory

Obsadené priestory

Vyberte si svoju kanceláriu

Spoznajte administratívno-obchodné moderné centrum Carlton Savoy Complex, priestor s výnimočnou polohou a históriou v srdci starej Bratislavy na najprestížnejšej adrese v meste. Jednoducho ideálne miesto pre vaše podnikanie.

Karmen Haulíková

Leasing Manager

Karmen Haulíková

Leasing Manager

Kancelárie

Štandardy

Carlton Savoy Complex predstavuje moderný komplex, ktorý spojuje luxusné kancelárske priestory, prvotriedny hotel, komplexný fitness a wellness služby a bohatú ponuku ďalších vybraných služieb, všetko pod jednou strechou. Tento komplex vyjadruje špičkový štandard v poskytovaní komfortu, pohodlia a efektivity pre svojich nájomcov a hostí.

Referencie

Kancelárie

Kancelárie

Časté otázky

Máme k dispozícii kancelárie od 20 m² do 810 + m². Unikátnym konceptom Smart Floor Offices vieme obslúžiť aj klientov od 20 m² do 100 m² a pre väčšie výmery ponúkame samostatné nájomné jednotky.

V závislosti od prenajímateľnej plochy a výšky investície je možná individuálna dohoda na dĺžke nájmu podľa špecifických potrieb klienta. V koncepte Smart Floor Offices je maximálna viazanosť 12 mesiacov a poskytujeme aj flexibilné nájmy.

Áno, poskytujeme služby architekta pri tvorbe priestorového usporiadania kancelárií a služby projektového manažmentu. Náš skúsený tím prevedie klienta celým procesom od potvrdenia pôdorysu cez výber materiálov a funkčného využitia priestoru s dodaním na kľúč. Vieme pomôcť aj so samotným sťahovaním, pričom klientovi zostáva sa už len nasťahovať. Spolupracujeme aj so špičkovými interiérovými dizajnérmi, ktorí vedia vyriešiť naozaj všetky požiadavky zamerané na dizajn a preferencie klienta.
Áno, je možné prenajať parkovacie miesto v Carlton garáži pod Hviezdoslavovým námestím. Klienti Savoy Offices majú zvýhodnenú cenu parkovania.
Áno, poskytujeme zľavnené parkovanie pre klientov našich nájomcov formou klientskych balíčkov, ktoré je možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám nájomcu.

Máte otázky?

Karmen Haulíková

Leasing Manager

Kancelárie

Máte otázky?

Reštaurácia Savoy

Zuzana Pěluchová

Head of Leasing

Zuzana poskytuje profesionálne služby v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov, riadi leasingovy proces od prvej obhliadky až po podpis nájomnej zmluvy.

Lukáš Kirka

Project Manager

Lukáš poskytuje klientom a potenciálnym záujemcom profesionálne služby v oblasti projektového manažmentu pri príprave priestorov pre nových nájomcov ako aj úpravy priestorov pre existujúcich nájomcov, ktoré reflektujú potreby klienta v čase. Od prvého pôdorysu a jeho modifikácii, cez prípravu rozpočtu z cenových ponúk až po samotnú realizáciu na kľuč podľa individuálnych  požiadaviek klienta.

Karmen Haulíková

Leasing Manager

Karmen je u nás prvý kontakt pre potenciálnych záujemcov a venuje sa prenájmu kancelárskych priestorov, rokovaniam s potencionálnymi klientami a zároveň sa venuje marketingovým aktivitám a vytváraniu vzťahov s nájomcami.

Marianna Kopčová

Property & Leasing Manager

Marianna je profesionál v starostlivosti o existujúcich nájomcov vo všetkých ohľadoch od zabezpečenia služieb až po posledné priania klienta. Zároveň vstupuje do leasingoveho procesu od úvodu až po podpis nájomnej zmluvy a rieši zmeny v existujúcich nájomných vzťahoch v rámci leasingoveho procesu.

Zuzana Pěluchová

Head of Leasing

Lukáš Kirka

Project Manager

Zuzana poskytuje profesionálne služby v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov, riadi leasingový proces od prvej obhliadky až po podpis nájomnej zmluvy.

Lukáš poskytuje klientom a potenciálnym záujemcom profesionálne služby v oblasti projektového manažmentu pri príprave priestorov pre nových nájomcov ako aj úpravy priestorov pre existujúcich nájomcov, ktoré reflektujú potreby klienta v čase. Od prvého pôdorysu a jeho modifikácií, cez prípravu rozpočtu z cenových ponúk až po samotnú realizáciu na kľúč podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Karmen Haulíková

Leasing Manager

Marianna Kopčová

Property & Leasing Manager

Karmen je u nás prvý kontakt pre potenciálnych záujemcov a venuje sa prenájmu kancelárskych priestorov, rokovaniam s potencionálnymi klientmi a zároveň sa venuje marketingovým aktivitám a vytváraniu vzťahov s nájomcami.

Marianna je profesionál v starostlivosti o existujúcich nájomcov vo všetkých ohľadoch od zabezpečenia služieb až po posledné priania klienta. Zároveň vstupuje do leasingového procesu od úvodu až po podpis nájomnej zmluvy a rieši zmeny v existujúcich nájomných vzťahoch v rámci leasingového procesu.

Carlton Property, s.r.o.
Hviezdoslavovo nám.3
811 02 Bratislava

IČO: 36 860 492
IČ DPH: SK2022697622

Obchodný register
Mestského súdu Bratislava III,
Odd: Sro, Vložka č.: 54960/B

© 2024 CARLTON | All Rights Reserved

Carlton Property, s.r.o.
Hviezdoslavovo nám.3
811 02 Bratislava

IČO: 36 860 492
IČ DPH: SK2022697622

Obchodný register
Mestského súdu Bratislava III,
Odd: Sro, Vložka č.: 54960/B