O nás

Naším primárnym cieľom je spokojnosť klienta. Základnými hodnotami našej spoločnosti sú profesionalita, dôveryhodnosť a diskrétnosť. Rešpektujeme názory a pripomienky všetkých klientov a budujeme dlhodobé vzťahy založené na dôvere.

História Carlton

Carlton Savoy komplex s bohatou históriou je ikonickou súčasťou Bratislavy, ktorá neponúka len luxusné ubytovanie, ale aj priam legendárny zážitok. Má za sebou niekoľko prestížnych návštevníkov vrátane Márie Terézie, Julesa Verna, Alberta Einsteina a ďalších.

Postupne, s odstupom zhruba storočia, sa z objektu hotela rozvinula myšlienka rozšírenia komplexu a spojenie rôznorodých objektov do kompaktného mestského bloku. Spolu so špičkovým architektonickým tímom, ktorý so zanietením pristupuje k revitalizácii a modernizácii mestských priestorov sme sa venovali projektu Savoy 4, ktorý v sebe spája históriu a súčasnosť, prepojením rôznych objektov. Naším cieľom bolo spojiť objekty Mostovej 4 a 6 do funkčného a priestorového bloku hotela a administratívy.

Nový glanc budovy vznikol aplikovaním princípu architekta Harminca, ktorý bol využitý pri vzniku pôvodného hotela Carlton, zvýraznením centrálneho objektu a vytvorením „druhej veže“ bloku. Tak ako spojil tri existujúce objekty na Hviezdoslavovom námestí do jedného celku, tak sme aplikovali rovnaký princíp na Mostovej ulici, ale so zachovaním výrazu povôdných objektov. Tvar strechy kopíruje tvar hlavného rizalitu hotela Carlton z Hviezdoslavovho námestia. Nový objem je jasne definovaný moderným tvaroslovím okenných otvorov a šambrán. Objekt je v pravom zmysle slova polyfunkčný. Táto rekonštrukcia a nadstavba objektu zapísaného na zozname pamiatok je nezameniteľnou súčasťou námestia.

Projekt Savoy 4 nie je len o architektonickom prepojení budov, ale aj o uchovávaní a zdôrazňovaní jedinečnej histórie, ktorú mesto Bratislava s nami zdieľa. Prinášame mestu hodnotný a zároveň multifunkčný priestor s kaviarňou, obchodnými priestormi, administratívnymi priestormi, fitness, wellness, technickými priestormi a bytmi na posledných dvoch poschodiach.

Známi hostia

Mária Terézia
Ľudovít Štúr
Franklin Roosvelt
Sándor Petőfi
Alfred Nobel
Tomáš Garrigue Masaryk
Franz Liszt
Thomas Alva Edison
Jules Verne

Náš management team

Kancelárie na prenájom

Zuzana Pěluchová

Head of Leasing

Karmen Haulíková

Leasing Manager

Marianna Kopčová

Property & Leasing Manager

Lukáš Kirka

Project Manager

Parkovanie

Ivana Cihová

Car Park Manager

Martin Szabó

Assistant to Car Park Manager

Wellness & Fitness

Adriana Sládečková

Wellness Manager

Hotel

Robert Tóth

General Manager of Radisson Blu Carlton Hotel

Zuzana Timková

Director of Sales & Marketing of Radisson Blu

Náš tím

Daniela Gocníková

Office Manager

Miriam Janáčiová

Financial Manager

Peter Petrinec

Facility Manager

Matej Sojka

IT & Data Security Manager

Andrea Szabová

Senior Property & Innovation Manager

Zuzana Šabová

Account Manager

Branislav Uhlík

Vedúci údržby

Vedenie

Hotel

Carlton Property, s.r.o.
Hviezdoslavovo nám.3
811 02 Bratislava

IČO: 36 860 492
IČ DPH: SK2022697622

Obchodný register
Mestského súdu Bratislava III,
Odd: Sro, Vložka č.: 54960/B

© 2024 CARLTON | All Rights Reserved

Carlton Property, s.r.o.
Hviezdoslavovo nám.3
811 02 Bratislava

IČO: 36 860 492
IČ DPH: SK2022697622

Obchodný register
Mestského súdu Bratislava III,
Odd: Sro, Vložka č.: 54960/B